Актофіт – унікальний інсектоакарицид біологічного походження, який застосовується для знищення шкідників на городніх, сільськогосподарських, плодових та декоративних рослинах. Він ефективний проти попелиці, трипсів, колорадських жуків, кліщів, совок, капустяних білянок, листовійок та інших комах і членистоногих, які паразитують на всіх культурах у відкритому та захищеному грунті.
Препаративна форма - жовта прозора рідини зі специфічним запахом.Актофіт - це високоспецифічний природний нейротоксин.
Основа препарату – вісім авермектинів, які є продуктом ґрунтового гриба. Потрапляючи в організм шкідників при прямому контакті або з їжею, авермектини руйнують їх нервову систему і призводять до загибелі. Але гинуть вони лише через 2-3 дні, а максимальна дія препарату спостерігається на 5-6 день.
Переваги Актофіту:
-Безпечний захист урожаю.
-Екологічна безпека та швидкий розпад – плоди можна вживати вже через 2 доби після обробки.
-Препарат не викликає у шкідників звикання.
-Висока температура не знижує ефективності Актофіту.
Для приготування розчину, що діє, дозу препарату спочатку ретельно перемішують з третиною необхідної кількості води, а потім розчин доводять до потрібного об'єму, доливаючи воду і не перестаючи розмішувати склад. Обробляти рослини Актофітом потрібно в суху, безвітряну погоду. Оптимальний час - ранковий годинник, коли роси вже немає, але бажано закінчити процедуру до 10 годин. Для обробки можна використовувати будь-який обприскувач. Роса або опади значно знижують дію препарату, так само, як і обробка рослин за температури нижче 18 ºC, тому якщо прогноз у найближчі 8-10 годин після обприскування обіцяє дощ, процедуру краще відкласти.
Сумісність Актофіт можна поєднувати з багатьма регуляторами росту та добривами, а також з фосфорорганічними інсектицидами, піретроїдами та фунгіцидами. Винятком є препарати із лужною реакцією. Але перш ніж змішувати з чимось актофіт, перевірте препарати на сумісність, змішавши їх невелику кількість: поява осаду при змішуванні - свідчення несумісності. при температурі вище 28 ºC дозволяє скоротити витрати препарату на чверть. Листя рослин потрібно зрошувати розчином з обох боків. При частій обробці рослин Актофітом ефективність його на шкідників не знижується, оскільки препарат викликає у них звикання. Останню обробку можна здійснювати за дві доби до початку збирання врожаю. Якщо додати в розчин Актофіту поверхнево активні речовини (ПАР), то при обробці рослин у відкритому ґрунті ефективність препарату стане значно вищою.
Норми витрати: 4-8мл на 1л води.
Актофіт відноситься до третього класу токсичності: він становить небезпеку для бджіл протягом доби після обприскування. Крім того, не можна допускати попадання його у водойми, оскільки можуть постраждати риби. При дотриманні інструкції Актофіт не становить небезпеки для екології: навколишнє середовище він не забруднює, а в ґрунті та водоймищах руйнується досить швидко.
Фасування: 900мл
Термін придатності 2 роки.
Виробник: "ПрАТ Біоветфарм" Україна